Leden 2010

PLES

17. ledna 2010 v 12:21 ♫DENÍČEK♫
Ahojte všeci! Takže ples se jaxi taxi vydařil :-D Až na několik trapasů a tak,tak jinak v pohodě...Fotky dyžtak dodám pak...Myslíte že bude video na youtube?? :-D

PLES 1.

15. ledna 2010 v 21:50 ♫DENÍČEK♫
Takže zitra už je ples...To bude katasrtofa...Kam se přiženu tam sa tane něco hrozného,takže tak to vidim...Jinak šaty mám doma,s nehtama se mě blbě píše...Zitra du ke kosmetičce a kadeřnici a pak budou fofry...Pokud budu mít njaké fotky tak je sem dám...Papa

:-D ooo

14. ledna 2010 v 15:19 ♫DENÍČEK♫
Ahoj,tak se velmi omlouvám že sem sem dlouho nenapsala..ale jaksi není čas...Navíc včera sem sem i nechala udělat gelové nehty na ten ples,takže s nima nemůžu psat,doprčic...
:-D !!!

KDE JE? :-O :-( (a kdo mi ji pomůže najít...)

12. ledna 2010 v 20:40 ♫DENÍČEK♫
Sakra!!! Nekam se mě ztratila tabulka s počítadlem kolik tu bylo lidí....Mosim ju najít..je mi po ní smutno!! :-(


BYLA TU...VIDĚLA A ODEŠLA...

11. ledna 2010 v 23:30 ♫DENÍČEK♫
Asi tak za hodinu půjdu spat.Říkám to zase předem,páč už sem psát nebudu,jen se budu dívat na blogy.
NO! A kámoška tu byla! A dávala mě struny do kytary.Pak ju eště bude ladit a pak doufám začnem s učením.Tak jsem velice zvědavá jestli mi to půjde protože su takové poleno že mě nic nejde.A jestli se mnou bude mít Silvuška trělivost,tak jí za to něco koupím až budu umět hrát.A to si pište že to bude mega dárek!!! Čokoláda je za to málo. Takže já už se půjdu pomalu...V.....E.....L....I....C....E.........P....O.....M...A.....L...U.....
...U....K.....L....Á.....D....A....T ke spánku. Tak se mějte.DOBROU NOC!

1.ČÁST pokračování

11. ledna 2010 v 19:44 VŠECKO MOŽNÉ☻
Bylo nějak kolem deváté hodiny večera po silnice se řítilo černé BMW.Uvnitř seděla 15-letá dívka jménem Veronika se svým otcem.
_Tati,jak dlouho ještě pojedeme?_
_Ještě tak tři hodiny._ odpověděl jí.
Veronika s otcem právě jeli do svého nového domova. Přece jen stěhování z velkoměsta do malé vesničky není jednoduchý.
Veronika si lehla na zadní sedadlo a za necelou chvíli usnula.Poslední co slyšela bylo,jak otec pustil potichu rádio.
Nevěděla,jak dlouho spala ale probudilo ji silné bubnování dešťových kapek.Rádio pořád hrálo.Venku byla tma že by se dala krájet a míjeli mohutné obrysy stromů.
_Kolik je hodin?_ zeptala se mírně rozespale Veronika.
Otec se mírně pousmál a odpověěděl: _Kolem tři čtvrtě na dvanáct._
Půlnoc! Pomyslela si v duchu.Podívala se z okna a přes obrysy kmenů spatřila veliký měsíc v úplňku.Jeho barva zářila tak jasně až se Verči zdálo že není skutečný. Nádhera!
_Nemáme tu někde foťák?_
_Měl by být tady vedle._pohodil otec hlavou k sedadlu spolujezdce.Veronika se naklonila dopředu a vzala si foťák.Déšť mezitím přestal.Stáhla okýnko a namířila si objektiv na měsíc.Stiskla spoušť.
_Nebude to dobrá fotka._usoudil její otec.
_Ale ne,je krásná,podívej._ naklonila se k otci blíž aby mu ukázala fotku.
_Opravdu!Povedla se ti._usmál se. Jakmile ale vzhlédl od displeje,ozval se strašlivý zvuk. Vyděšený Verčin otec se marně snažil auto zastavit,jenže kola na mokrém povrchu silnice odmítali zastavit.S Veronikou to cuklo až skoro přepadla na přední sedadlo.
Před nimi se náhle objevil obrys nějakého velkého předmětu.Auto ale stále klouzalo dál...

eeee??!!!

11. ledna 2010 v 16:39 ♫DENÍČEK♫
Ahooj!! Takže dnes jsem ve škole zase kousek napsala a večer to sem dám,po opravě.
Jinak fyzika dopadla katstrofálně,takže dědulu zapleštím! No a za chvílu by měla dojít kámoška mě učit hrát na kytaru.Tak jsem zvědavá.Psali jsme dneska 2 písemky! Potěž pánbůh!! Zas jedna katastrofa za druhou.No nic...Du se mrknout na pár náhodných blogů,přepsat a opravit příběhy a spat.
Mžná ještě dojdu.Určitě ještě dojdu.TAK ZATÍM!

DOBRŮ S KOBRŮ :-D

10. ledna 2010 v 23:24 ♫DENÍČEK♫
Hmm...Ahoj...Teda dobrý večíír.Asi tak před půl hodinou (??) jsem se dodívala na ONLINE CHAT S BENEM CRISTOVAEM. Věčná prdel.Rozhodla jsem se jít spát.Takže asi půjdu pomalu.Zítra budu pokračovat v psaní.A ještě budu opravovat tu první část,takžeee...dobrou noc.Dám sem ještě nějakou písničku na klidné usínání.

Ať se vám dobře usííná :-)

WHAT KIND OF LOVE...mám pokračovat?

10. ledna 2010 v 19:36 ♥MY FAVOURITE♫♪♥←
Asi toho Tobiasa zeřezu zaživa. :-D To jeho FííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííL na konci mě dycky rozbečí :-D
No nic.Druhý nejlepší rocker! (metalista).Eště najít třetího. :-)

Líbil se vám kousek toho příběhu? Jen jestli má cenu v tom pokračovat.Pokračovala bych i tak,ale chci vědět,jestli je to dobré nebo neeeee.


Zitra zas do školy.BLE! Doufám že zase nezaspím.A jsem velice zvědavá jestli nám straoušek opravil písemky z fyziky.Opakovaní za celé pololetí,ráda bych věděla jak na tom su. A eště by mně velice zajímalo co budeme zitra dělat v češtině.Je to dobrá učitelka,ale než se dostaneme k učení je půl hodiny pryč...To je dobře.aspoň budumít čas třeba napsat kousek mojí povídky.Ale zase ji nechci nerespektovat.Ech...Už zase ze mě mluví ta hodnější polovina.Ale nee...Budu ju poslouchal napůl.Další půlka bude myslet a psát.A to se ve škole musí.MYSLET.

TOBIAS SAMMET

10. ledna 2010 v 18:49 ♥MY FAVOURITE♫♪♥←
Další krasavec do sbírky.Nebýt mojí kamarádky tak o něm vím prd.
Eee...S kratšíma vlasama vypadá líp :-)

1.ČÁST

10. ledna 2010 v 16:39 VŠECKO MOŽNÉ☻

Toho dne bylo stranšné horko,jenže Dominika to musela udělat.Obvolala své dvě kamarádky Gábinu a Adrianu a domluvila si s němi schůzku v místním lese.
Dívky přišly na domluvené místo včas a vydaly se lesem směrem k posedu.Cestou si povídali nejrůznější historky co kdy zaslechly,od těch nejtipnějších až po místní drby o tomto lese.Odmalička slýchavay že se v lese jednou zas to let dějí podivné věci.A nejen v lese.Tyhle podivnosti vždy vyvolají síly tak neuěřitelného rozsahu a velké fantazie že i ty nejhorší obavy se mohou stát skutečností.
Dívky odvážně postupovaly podél malého potůčku.Čím víc ale mířily hlouběji do lesa,tím více se ochlazovalo a znenadání se spustilo mrholení.Sice slabé ale i přes koruny stromů na ně pár kapek dolehlo.Přidaly tedy na tempu až došly k posedu.Dominika vylezla po žebříku a odemkla dveře.Kamarádky ji následovaly dovnitř.Nebyl to však občejný posed.Byl vybavený jako normální místnost,jen ve zmenšené verzi.Byla tam televize,menší lednička,stolek,pár rozkládacích židlí a větší postel.Dokonce měl i malý krb.
Adriana tedy přiložila do krbu,Gábina roztáhla židle a Dominika nachystala jídlo.
Jakmile bylo vše hotové,posadily se dívky ke stolu a začali si opět vykládat.To už se rozpršelo trochu víc.
Adriana vytáhla z batohu časopis pro dívky.
_Schovej to,posimtě!_ ušklíbla se Dominika.
_Proč prosimtě?Něco si přečtem,bude to prčaaa._ usmála se Adriana a náhodně otevřela časopis.
_Hele,tady je návod jak sbalit kluka!_ vypískla. V tu chvíli se ozvalo ostřejší bubnování dešťových kapek na střechu posedu.
_Hmm...Asi bysme měli už jít._ přemýšlela Gábina.
_Neblázni,Gábi.Počkáme,dokud to nepřejde._ brzdila ji Adriana.
_Nemyslím si že by to přešlo jen tak._ souhlasila s Gábinou Dominika. _Zavoláme domů.že tu nejspíš přespíme.Je už...Sakra! Půl šesté! Přespíme._ Dívky se na sebe jen lišícky usmály,vytáhly mobily a obvolaly své rodiče.
Jakmile bylo vše domluveno,začaly si chystat postel a matrace na spaní.Postel byla o něco větší než normální postel,tekže se na ni ještě vešly dvě osoby-Adriana s Gábinou.Dominika si rozložila matraci.
Už se začalo pomalu stmívat a tak Adriana zapálila pár svíček.Ulehly do postele a zachumlaly se pod deky.
Z dálky slyšely,jak jezdí auta po silnici.
_Gábi?_ zašeptala Dominika.
_Ano?_
_Jak pokračuje tvá výuka jízd na koni?_
_Chm...Asi toho nechám._
_Proč?_ Dominika se posadila.
_Nejde mi to.Navíc prodávají tři koně._
_Tak to je mi líto._ řekla Dominika a opět si lehla.
_Holky? Co myslíte? Jaké šaty si mám vzít na to vystoupení?_ ozvala se Adriana,která se hodně zajímala o módu a vše co se kolem ní točilo.
_Měla by sis vzít ty modré._ navrhla Gabča.
_Modré? S flitry nebo bez?_
_S._
_Díky._ uchechtla se.Někdy ji to,že je tak posedlá módou připadalo směšné.
_Nepůjdeme už spát?_ řekla po dlouhé době ticha Gábina. _Jsem strašně unavená._
_Tak brzo?_ divila se Adriana. _Počítala sem s tím,že když nejsem doma tak budu do půlnocu vzhůru._
_Nechci nic říkat ale taky jsem unvená a nevím proč._ souhlasila Dominika.
_Jak myslíte holky.Dobrou_
_Dobrou noc._
_Brou._zamumlala už v polospánku Gabča.
Adriana s Dominikou pozhasínaly svíčky.

Dominika se probudila a podívala na hodiny. Zbývalo deset minut do půlnoci._Adri?_ zašeptala. Nikdo se neozýval. _Sakra._
Opatrně se vymotala z pod peřiny a vylezla z posedu ven. Opatrně slezla po žebříku.Pečlivě nahmatávala každé stupátko aby náhodou neuklouzla. Její pohled nečekaně sjel na měsíc.Byl zrovna úplněk.Veliká oranžová koule jí svítila na cestu,jenže i to netsačilo.Proto si vytáhla mobil.
Vyšlapanou cestičkou se vydala k menší kadibudce.
S cestou zpět moc nepospíchala.Noc nebyla zas tak chladná a tak procházela okolí posedu.Lehla si na jeden rozsáhlejší pařez a zaposlouchala se do zvuků noci.Stále blaženě hleděla na měsíc.Podívala se na hodiny. Půlnoc.
Po zádech ji přejel záchvěv vzrušení a stracu zároveň.Vzrušení však nad strachem převládalo.
Jakmile ale odvedla svou pozornost od mobilu a znovu vzhlédla na měsíc,krve by se v ní nedořezal při tom děsivém zvuku.
10. ledna 2010 v 16:35 ♫DENÍČEK♫
Tak jsem napsala kousek toho příběhu.No du ho zveřejnit.Je to nic moc,tak vás předem varuju.Časem,pokud to bude možné napíšu pokračování,nebo ten příběh opravím.

PÍŠU ŽE PÍŠU :-)

10. ledna 2010 v 13:47 ♫DENÍČEK♫
Tak jsem se pustila do psaní toho mého slavného příběhu.Není to nic moc a jestli to sem dám tak tomu většina z vás nebude rozumět.
Hmmm...Co bych tak ještě napsala.Začala jsem poslouchat další kapelu...EDGUY.
Asi se z toho za chvílu potentíím...No jooo...Takže asi půjdu psaaaaat. Večer sem kousek dám,pokud to bude dobré. (Jako že nebude).Tak se mějte.

NIC...ABSOLUTNĚ NIC A DU :-)

10. ledna 2010 v 0:28 ♫DENÍČEK♫
Je zajímavé jak se lidi během pár let ne-li měsíců můžou změnit.Ještě před půl rokem bych neřekla že zajdu na zábavu a tak.Nenapadlo by mě že přestanu číst a že mi dojde fantazie a mé nápady.Pře pár lety jsem ještě psala ty své ,,KNIHY".Nenapadlo by mě že přestanu myslet a dojdou mi nápady na psaní příbehů.A už vůbec by mě nenapadlo,že přestanu mít ráda zvířata.Hm...Tak teď jsem se špatně vyjádřila.Zvířata mám ráda,ale že se jim přestanu věnovat.Tak jsem to myslela.Tohle by mě tak před 4-5 lety vůbec nenapadlo.
A víte proč tomu tak je? Za to může škola.Kvůli ní nemám tolik času jako jsem měla dřív.Vstávání o pů sedmé,škola dejme tomu do 3,dojdu ze školy unavená jak prase sotva vidim jak se mi zavírají oči,du si lehnout,probudím se kolem 8 hodiny,udělám si úkoly,naučím se pár věcí a du zase spát.Nejhorší na tom je že mě to strašně vysiluj,jsem pořád unavená.Prostě je toho na mě už moc a potřebovala bych pauzu!Někam si vyrazit.Na nějaký dlouhý výlet nebo tak nějak...Ani věci co mě bavili mě už přestávají bavit,jako třeba ježdění na koni.Nechci aby mě to přestalo bavit,ale čím víc se do toho nutím tím víc se mi to nechce dělat.Achjo...to je tak nefér...Nechci dospět.Pomalu začínám chápat co svět dospělých znamená a nějak mě to děsí a nezajímá.
Kéž by to šlo udělat ja s PETREM PANEM.To by pak byla jiná řeč.Napadla mě spásná myšlenka.Asi zase začnu sát příběhy.Takže du na to :-)

KONĚ

9. ledna 2010 v 22:48 ♥MY FAVOURITE♫♪♥←
Psala jsem tu že jezdím na koni a přitom jsem sem nedala prakticky žádnou fotku.

Takže se to teď pokusim napravit.Budou to ale straší fotky,nové zatim nemám.

Tak tady je těch pár koníků našich.
Časem budu muset nafotit zimní fotky.Musím si ale pohnout dokud je sníh.No ale taky zas často se na koně nedostanu.Buď se mě nechce nebo není čas...Teď na zimu je to takové divné.Nevím co se dějě.

JDU!

9. ledna 2010 v 14:47 ♫DENÍČEK♫
AHOJ VŠICHNI! Rozhodla sem se že půjdu do cukrárny.Tak jsem zvědavá esli tam dojdu a nikde sebou nešvihnu.
Pak půjdu odhrňovat sníh.Pokud ho někdo neodhrne za mě.
Tak se jdu pomalu nachystat.
Kdesi sem našla smajlíky tak je sem teď budu dávat.Jsou úplně božíííí!!!!
Tak PAPA ZATIIM.


UŽ ZASEE

9. ledna 2010 v 1:00 ♥MY FAVOURITE♫♪♥←
Tak to vypadá že každou chvíli oslavuje nějaký můj oblíbenec narozeniny...
Tady je jeden...Spíš jedna:
Pokud někdo neznáte je to LARA FABIAN.

MJ

9. ledna 2010 v 0:30 VŠECKO MOŽNÉ☻